O mnie

jag3Nazywam się Iwona Eriksson, od wielu lat mieszkam w Szwecji, a w internecie istnieję od roku 2006. Wcześniej pracowałam z klientami w firmach stacjonarnych pomagając im przede wszystkim w doborze produktów do ich potrzeb.

Internet otworzył przed nami zupełnie inny świat, do którego ja sama tęskniłam podświadomie, dlatego też zaczęłam czuć się w nim jak ryba w wodzie. Jakiś czas byłam właścicielką sklepu intenetowego połączonego ze sprzedażą produktów dla dystrybutorów.

Ponieważ wielu z nich było początkującymi dystrybutorami zaczęłam ich uczyć dystrybucji, prowadzenia sklepów internetowych i marketingu.
Wszystko to działo się w Internecie na terenie Szwecji.

Ale kiedy Social Media urosły w swoją siłę zrozumiałam, że jest to coś dla mnie. Łącząc marketing z nimi i moimi pasjami stworzyłam Spotkania Robótkowe na Facebooku jako oazę spotkań dalszego i bliższego stopnia. I poczułam potrzebę działania także w polskim internecie.

Chęć nauczania innych trwała we mnie nadal, dlatego zajęłam się bliżej Mediami Społecznościowymi – a ponieważ nie można ich traktować odrębnie, łączę naukę mediów z marketingiem i planowaniem.

Planowaniem – zwłaszcza dla małych biznesów zajmuję się w moim przewodniku do roku 2015, a także 2016.

Małe biznesy nie zawsze zapisują swoje plany na papierze, co oznacza, że zgadzają się po części na ich niezrealizowanie. Jeśli jesteś więc małym przedsiębiorcą zaopatrz się w taki przewodnik pod koniec każdego roku – to naprawdę niewielki wydatek a osiągniesz wielkie rezultaty. Tego typu przewodnik napisany jest prostym i przystępnym językiem i zawiera ramy planu, który na pewno pomoże ci osiągnąć sukces. Przewodnik na każdy rok dostępny jest pod koniec każdego starego i na początku nowego roku w moim sklepie.

Ja także planuję każdy rok według tego przewodnika i  dlatego też zawsze sporo dzieje się wokół mnie. Jestem też otwarta przez cały czas na nową wiedzę, zmiany i trendy w Social Media i marketingu.  Śledź więc moje poczynania, a sama / sam nauczysz się wiele razem ze mną.

Pozdrawiam ciepło

Iwona Eriksson
iwonaeriksson.pl

LOGO_PNG

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *